Site Dili : TR | EN
MENU

HAYAT’TAN KURUM İÇİ EĞİTİM SEMİNERİ

BURSA- Özel Hayat Hastanesi Yönetimi Kurum içi eğitim seminerleri düzenlemeye devam ediyor.

Kullanmış oldukları çağdaş sağlık teknikleri ile sağlık alanında marka haline gelen ve geçtiğimiz günlerde resmi açılış töreni gerçekleşen Özel Hayat Hastanesi çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Bu kapsamda Özel Hayat Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Uzm. Dr. Ahmet Özkul’unda katılım kaydettiği “Meme kanseri farkındalık ayı” kurum içi eğitim seminerinde sırasıyla Doç. Dr. Evren Dilektaşı, Op. Dr. Murat Uzuner, Doç. Dr. Erdem Çubukçu, Op Dr. Bülent Şen Klinik Psikolog Filiz Yakman Basılgan ve Dr. Fatma Şentürk Mutlu sunum gerçekleştirdi.

Seminerde açılış konuşmasını yapan Özel Hayat Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Özkul, “ Çok iyi çalışan ve başarılı bir ekiple beraberiz, eğitim seminerlerini çok önemsiyoruz içerisinde bulunduğumuz bilgi çağında bireylerin ne kadar fazla bilgi ile buluşursa kişisel donanımının bir o kadar artacağına eminiz” ifadelerini kullandı.

Meme cerrahisi ile ilgili farkındalık yaratma

Konuşmasının devamında meme cerrahisi ve meme kanseri farkındalığı ile ilgili konuşan Yönetim Kurulu Başkanı Uzm. Dr. Ahmet Özkul, “ Hastane eğitim birimimizin bu bilgilendirici semineri düzenlemeleri büyük önem taşıyor, her 8 kadından birini risk altına alan bu hastalıkla ilgili yapacakları sunumun hasta ve hasta yakınlarında farkındalık yaratacaklarına eminim ” şeklinde konuştu.FOTO GALERİ