Site Dili : TR | EN
MENU

HAYAT HASTANESİ'NDE 40.YIL MEVLİDİ

HAYAT HASTANESİ’DEN 40. YIL MEVLİDİ…
BURSA –Bursa’nın ilk özel sağlık kuruluşlarından biri olan Özel Hayat Hastanesi 40 yaşında.
Bursa şehir merkezinde 1978 yılından itibaren hizmet vermeye devam eden Hayat Hastanesi yönetimi, 40. Kuruluş yıldönümü dolayısıyla Orhan Camii’nde mevlit okutarak, vatandaşlara lokma ikramında bulundu. Hastane yönetiminin, çalışanlarının da hazır bulunduğu mevlide, vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.
---Hayat Hastanesi’nde doğan ilk bebek Hayat Orhan Küçük’de katıldı---
Özel Hayat Hastanesi’nde doğan ilk bebeklerden birisi olan ve adını da Hayat’tan alan Hayat Orhan Küçük ’ün de katıldığı mevlidin ardından açıklamalarda bulunan Hayat Sağlık Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Ahmet Özkul, mevlide katılan herkese teşekkür etti.
Bursa’da sağlık alanında hizmet veren bir kuruluş olarak 40 yılı geride bırakmanın mutluluğunu ve gururunu yaşadıklarını belirten Dr.Özkul, 40.yılımızda Hayat ailesi olarak bugün aramızda olmayan ebediyete intikal etmiş olan meslektaşlarımız, çalışanlarımız içinde mevlidi şerif okundu. Hayat Hastanesi daha da büyüyerek Bursalılara hizmet vermeye devam ediyor.”  Yeni hastane binasının haricinde Nilüfer ilçesi sınırlarında bir tıp merkezini de devraldıklarını söyledi. Dr. Özkul, bu yeni yatırımlarla birlikte Hayat Sağlık Grubu kalitesinin daha geniş kitlelere ulaşabileceğini dile getirdi.


FOTO GALERİ